دوره غواصي آبهاي آزاد - Open Water Diver

empty-img
 • این دوره نخستین دوره آموزش غواصی است که اهمیت زیادی دارد، چون که دروازه ورود شما به دنياي زيبا و شگفت انگيز دریاها مي باشد که شامل آموزش تئوری کتاب و دیدن فیلم های آموزشی و اصول اولیه غواصی میباشد. شما طی این دوره آشنا میشید با انواع تجهیزات غواصی، بستن این تجهیزات و چگونه درون اب رفتن را فرا میگیرید.. همزمان با آموزش تئوری مهارت های غواصی پنج مرحله غواصی در آبهای بسته (استخر) را انجام میدهید، همچنین چهار مرحله غواصی در آبهای باز(دریا) انجام میدهید تا با شرایط غواصی در دریا هم آشنا شوید مدت این دوره چهار روز بوده و پس از پايان دوره و موفقیت در آن شما موفق به دريافت گواهينامه بينن المللي غواصي در آبهاي آزاد میشوید.

  حداقل سن مورد نیاز برای دوره Junior Open Water 10سال و برای دوره Open Water Diver 15سال میباشد
  برگزاری این دوره در تمامی طول سال امکان پذیر بوده و شما میتوانید با ارسال ایمیل در این دوره ثبت نام نمایید

غواصی در آبهای آزاد پیشرفته Advanced Open Water

 • شرکت در دوره پیشرفته ی غواصی در آبهای باز (دریا) از جذابیت‌ ها وهیجان فراوانی‌ بر خوردار است در این دوره شما آگاهي و تجربيات غواصي خود را بالا میبربد با آموختن نکات تئوري و عملي و فرا گرفتن فنون لازم جهت غواصی در كشتي هاي مغروق، غواصي عميق، غواصي جهت پيدا كردن اجسام مغروق، غواصی درشب، عکاسی در زیر آّب و جهت يابي در زیر آب...(در قسمت دوره های تخصصی غواصی بطور کامل و جامع تری با این تخصص ها آشنا میشوید) شرکت در این دوره سراسر لذت و هیجان، همراه با شگفتی میباشد. مدت این دوره 3روز میباشد و نقطه ی ورود شما به دوره های تخصصی مورد علاقه تون هم هست. پس از پایان این دوره نیز شما مفتخر به دریافت گواهینامه Advanced Open Water Diver خواهید گردید و حداکثر عمق مجاز غواصی برای افراد بالای پانزده سال سی متر مي باشد.

آموزش کمک های اولیه Emergency First Response Course

empty-img
 • در دوره کمک های اولیه شما با تكنيك هاي امداد رساني وحيات بخشي آشنا می شوید، كه اين دوره نه تنها دررشته غواصي بلكه در تمامي مراحل زندگي افراد مي تواند بسيار حائز اهميت بوده و همگان را جهت امداد رساني احتمالي آماده نمايد. طی این دوره شما فرا میگیرید، شناخت نوع حادثه و نحوه برخورد با آن، نحوه دادن تنفس مصنوعی، ماساژ قلبی و مدیریت محیط حادثه ...
  مدت این دوره 1 روز و بصورت تئوري و عملي و فیلم های آموزشی استفاده از تجهيزات كمك آموزشی برگزار ميگردد و در پایان دوره اعطای گواهینامه بین المللی مورد تایید آمریکا ،اروپا ،کانادا ،استرالیا و ... این دوره آموزشی هیچگونه محدودیت سنی نداشته وشرکت در آن برای عموم مردم آزاد می باشد.

دوره غواصی امداد و نجات Rescue diver Course

empty-img
 • در اين دوره شما با کليه فنون امداد و نجات غواصي آشنا خواهيد شد. شما پس از طي اين دوره نه تنها به سطح دانش غواصي خود افزوده ايد، بلکه قابليت کمک و نيز نجات افراد مصدوم را چه در دريا وچه در خشکي خواهيد داشت. که شامل پنج مرحله آموزش و دو سناريوی دريائی می باشد و با راه هاي مقابله با مشكلات بوجود آمده و طریق مدیریت آنها براي خود و يا غواصي ديگر آشنا ميگردید..
  در این دوره شما به حداکثر ایمنی و احتیاط میرسید و لذت یک غواصی ایمن و سلامت را می چشید. مدت اين دوره سه روز بوده و پيش نياز شركت در اين دوره ، موفقيت در دوره غواصي آبهاي آزاد پيشرفته و نيز آموختن فنون كمكهاي اوليه مي باشد همچنينن در پايان دوره شما موفق به دريافت گواهينامه بينن المللي غواصي امداد و نجات مي گرديد که خود پيش نياز شرکت در دوره بعدی يعنی آموزش دايو مستر ميباشد

حال که موفق شدید تا این مرحله برسید، ما برای ادامه توانائیهای شما دوره های پیشرفته و تخصصی را پیشنهاد میکنیم.