• empty-img-big

  مستر اسکوبا دایور Master Scuba Diver Course

  اگر هنوز هم اشتیاق ماجراجوئی دارید و از غواصیتان سیراب نگردیده اید، اگر ریسکیو دایور هستید و بدنبال آموزش و توسعه دانش خود هستید! ما به شما دوره های مستر اسکوبا دایور را پیشنهاد میکنیم:
  در طول این دوره را طی دایو های متعدد مانند: غواصی تخصصی درشب Night Diver ،غواصی تخصصی درکشتیهای مغروق Wreck Diver ،غواصی تخصصی در عمق Deep Diver ،غواصی تخصصی جهت پیدا کردن اجسام مغروق Search &Recovery،غواصی با هوای غنی شده شده Nitrox،جهت یابی در زیرآب Navigation را بصورت حرفه ای فرا گرفته و سپس موفق به دریافت بالاترین گواهینامه غواصی آماتور یعنی دیپلم مستر اسکوبا دایور خواهید گردید تا خود را برای ورود به مراحل حرفه ایی آماده سازید.
  مستر اسکوبا دایور نشانه یک غواص با تجربه، برتر، موفق و بالاترین امتیاز یک غواص در غواصی تفریحی در padi است
 • دایو مستر Dive master Course

  این دوره اولین گام به سمت حرفه ای شدن است، در این دوره شما فرصت آن را خواهید داشت تا نکات فنی و عملی، علوم وفنون فیزیک دریا، فیزیولوژی، محیط زیست، تجهیزات غواصی، شرایط محیطی و روشهای حرفه ای/تجاری غواصی را به صورت تخصصی با استانداردهای بین المللی آن آموخته و در کنار یکی از مربیان PADI نحوه آموزش دوره های مختلف غواصی را از نزدیک مشاهده و نحوه سرویس دهی به مشتریان، مدیریت گروههای غواصی، مدیریت بحران، مدیریت ریسک و.... را فرا بگیرید. همچنین موارد تئوری که اصول بنیادین علم غواصی را تشکیل داده اند نیز در این دوره تدریس شده که شما را برای ورود به دوره مربیگری غواصی آماده می سازد.
  empty-img-big
  اگر به حرفه ای شدن در این رشته می اندیشید، اگر در اندیشه آن هستید تا قدم در مسیری جدیدتر گذاشته و در آمدی از سرگرمی تان نیز کسب کنید و در نهایت اگر قصد دارید که مربی غواصی شوید و یا حتی غواصی از سیستمهای دیگر می باشید و مایل به ادامه راه و شخصیت جدید حرفه ای خود با سیستم PADI هستید، دریافت درجه دایو مستر که نخستین مرحله از آموزشهای حرفه ای غواصی است تنها پل ارتباطی شما و ضامن موفقیتتان در مسیری می باشد که در پیش رو خواهید داشت.
 • Assistant Instructor Course


  IDC یا دوره های توسعه مربیگری
  در این دوره شما خود را آماده میکنید برای دستیار مدرس و وارد اولین دوره مدرسی میگردید.این دوره شامل آموزش و یادآوری علوم مورد نیاز یک مدرس و همچنین آموزش نحوه آموختن مهارتهای غواصی به یک کمک مدرس میباشد. شما پس از پایان این دوره میتوانید به مدرس جهت آموزش غواصی کمک کرده و در بعضی از اسکیل ها خود شخصا میتوانید آموزش دهید
  empty-img-big
 • OPEN WATER SCUBA INSTRUCTOR

  IDC یا دوره های توسعه مربیگری
  IDC و یا به عبارتی کاملتر Instructor Development Course که ترجمه فارسی آن دوره های توسعه مربی و معنای عامیانه آن دوره های آموزش مربیگری است، مجموعه دوره هائی را شامل میگردد که داوطلبین و شرکت کنندگان را با سطوح آموزش مختلف، دانش و توانائیهای متفاوت در محیطی آرام و مناسب آموزشی، بدون استرس و اضطراب تحت استانداردهای جهانی یکسان و همگون ساخته و آنان را جهت شرکت در آزمونهای نهائی آماده میسازد. دوره های منحصر بفرد مربیگری به صورت فارسی یا انگلیسی با استفاده از وسایل کمک آموزشی برگزار میگردند. در این دوره ها شرکت کنندگان نخست با فلسفه و استانداردهای PADI آشنا و سپس نحوه آموزش دوره های مختلف غواصی را در مراحل متعدد عملی و تئوری می آموزند. empty-img-big

تبریک به خاطر تصمیم گیری خود برای تبدیل شدن به یک غواص حرفه ای