عکاسی دیجیتال زیر آب

empty-img
 • ما همیشه دوست داشتیم بهترین ماجراجوئیها را با دوستانمون مرور کنیم ، این تخصص به شما این امکان رو میدهد که با ثبت خاطرات و به تصویر کشیدن دنیای زیر آب به صورتی حقیقی آن را با دیگران به اشتراک گذارید. در این تخصص با نحوه صحیح نگهداری ، سوژه شناسی، کادر بندی و نحوه استفاده از دوربین آشنا میشوید.

غواصی در شب

empty-img

شب و زیبا ئیها و ماجراجوئیهای خاص خود که شما را فرا می خواند. مشاهده رنگهای حقیقی زیر نور چراغ هایتان و تجربه ای جدید در دنیای سکوت شب با هم تلفیقی از دوره تخصصی غواصی در شب را برایتان فراهم می آورد.
در طول این دوره شما با فنون غواصی در شب، علایم شبانگاهی و نگهداری از تجهیزات خاص غواصی در شب آشنا خواهید گردید.

غواصی عمیق

empty-img

سکوتی بینظیر و سرشار از آرامش که فقط با آموختن نکات تخصصی غواصی عمیق بدست می آید. در این دوره تخصصی شما روش صحیح و ایمن غواصی در عمق را خواهید آموخت و با تجهیزات مخصوص به اینگونه تخصصی آشنا خواهید گردید.

کشتیهای غرق شده

empty-img

دوره ای برای تخلیه هیجان و کنجکاوی در دوره تخصصی غواصی در کشتیهای غرق شده آموزش میبینید تا بتوانید داخل کشتی های غول پیکر غرق شده دربستر اقیانوسها شوید، تاریخ و اسرار آنها را جستجو کنید. وارد اتاق کاپیتان بشید واز وسایلی که آنجاست دیدن کنید و به سلامت به سطح آب بازگردید.

مهارت در کنترل شناوری Peak Performance Buoyancy

empty-img

افزایش مهارت در کنترل شناوری باعث می شود لذت در غواصی به اوج خود رسیده و شما میتوانید بدون بالا و پایین رفتن در زیر آب به غواصی پرداخته و حداکثر عملکرد را در غواصی بدست آورید که باعث خستگی کمتر و کاهش مصرف هوا و در نتیجه بیشتر شدن زمان غواصی شما خواهد شد. همچین این مهارت به شما کمک میکنند که در هنگام غواصی با کنترل وضعیت شناوری خود باعث تخریب مرجانها و یا برهم زدن وضعیت زندگی آبزیان نشویم .

 • جهت یابی و ناوبری Underwater Navigation

  با استفاده از روش های جهت یابی در زیر آب غواصی بسیار ایمن و لذت بخش خواهد شد و اعتماد به نفس فراوانی به شما اعطا میکنند. با شرکت در این دوره و آموختن یسیاری از مسائل شما به هنگام غواصی کردن در وقت خود صرفه جویی کرده، میکنید. با استفاده از تکنیک ها و ابزار تخصصی شما می توانید در هر شرایطی مسیر خود را پیدا کرده و به راه خود ادامه دهید .
 • جستجو و بازیابی Search and Recovery

  آیا تا به حال چیزی در آب گم کرده اید؟ آیا شما بدنبال بدست آوردن گنج های نهفته افسانه ای در دریا ها نبوده اید؟ با شرکت در این دوره می توانید راه های تخصصی و مختلفی برای یافتن اشیا در زیر آب بیاموزید و با روش ها و ابزار آلات گوناگون با توجه به شکل و اندازه آن جسم آنها را به سطح آب آورده و تفریحات خود را تکمیل کنید .
empty-img
 • غواصی با هوای غنی شده (نایتروکس ) Nitrox

  حال که غواصی را با استانداردهای جهانی آن آموخته اید، زمان آن فرا رسیده است که با تنفس هوای غنی شده یا نایتروکس ایمنی خود را افزایش داده و نیز با افزایش مدت زمان باقی ماندن در زیر آب لذت بیشتری از غواصی برده و فرصتی افزونتر برای بازدید از دنیای زیبای زیر آب بدست آورید. آموختن فنون و شرکت در این دوره تخصصی اگر چه اختیاری است اما اکیدا توصیه میگردد,زیرا اکنون به صورت بسیار گسترده ای در سراسر جهان غواصی عرضه میشود و مطمئنا در سالهای آینده استفاده از نایتروکس در ایران فراگیر خواهد شد.
  *دیگر دوره های تخصصی PADI نیز «بیش از 30 مورد» در صورت تقاضا قابل برگزاری می باشند.
empty-img
empty-img

تبریک تبریک, شما با ماجراجوئی های خود در آستانه تبدیل شدن به یک غواص متخصص هستید.