برای خردسالان

 • empty-img

  بابل میکر

  بی شک بابل میکر بهترین روش برای آشنا ساختن خردسالان با دنیای زیر آب است. تجربه ای بسیار شاد و هیجان انگیز در عمق 2 متری استخر و یا آبهای محصور و تنفس هوا از تجهیزات اسکوبا بهترین تفریح و سرگرمی برای آنان بشمار خواهد رفت.

  کودکان و نوجوانان با شرکت در این دوره ها شانس آنرا خواهند داشت تا:

  غواصی را در ایمن ترین شرایط و در کنار مربیان مجرب تجربه نمایند.

  برای نخستین بار زیر آب تنفس کنند.

  با غواصی ، تجهیزات آن و دنیای شگفت انگیز زیر آب آشنا شوند.

  این برنامه مختص به کودکان بالاتر از 8 سال می باشد و شرکت در آن پیش نیاز خاصی ندارد. همچنین شرکت کنندگان میتوانند پس از این دوره وارد مرحله بعدی آموزش خردسالان یعنی PADI Seal Team شده و ماجراجوئیهای زیر آبی خودرا با تکمیل ماموریتهای آبی مختلف آن ادامه دهند.

empty-img

برای بزرگسالان

 • empty-img

  دیسکاور اسکوبا دایوینگ

  با این برنامه شما نه تنها غواصی را کشف خواهید نمود، بلکه هیجان، ماجراجوئی و آزادی را به همراه آرامش کشف خواهید نمود. مطمئناً هیچکس بدون داشتن تجربه عواصی، لذت بی و زنی را نمی تواند وصف کند، اوقاتی پر نشاط در کنار یک مربی با تجربه غواصی. ورود به دنیائی ناشناخته و عمیق.

  در برنامه دیسکاور اسکوبا دایوینگ ، شما با برخی مفاهیم پایه و مهارتهای ابتدائی آشنا شده و سپس غواصی را در شرایطی بسیار ایده آل و تحت نظارت مستقیم مربیان غواصی حداکثر تا عمق 12 متری برای نخستین بار تجربه خواهید نمود.

  تجربه ای بدیع که شاید آغازی برای ماجراجوئیهای پر هیجان بعدی نظیر شرکت در دوره های آموزشی مانند اوپن واتر دایور باشد !؟ زیرا مهارتهائی که در این مرحله خواهید آموخت به عنوان اعتبار آموزشی برای شرکت در دوره اوپن واتر دایور محسوب میگردد.

empty-img empty-img