به دنیای آموزش غواصی خوش آمدید

empty-img

بیش از 70٪ از سطح کره زمین را آب فرا گرفته و رویای سفر به اعماق آن و دیدن زیبائی های وصف ناشدنی دریا ها همیشه جزء رویاهای انسان بوده.

تا هنگامی كه روی آب ايستاده ايد و به اعماق آن مينگريد مسلما چيزی نمی بينيد و يا ترسی در دلتان ايجاد ميشود كه شايد ناشی از عمق آب باشد. احساس ميكنيد همان طوری كه روی سطح آب دريا را آرام و صاف می بينيد زير آب هم همانطور است . اما وقتی كه وارد آب می شويد گوئی وارد دنيائی ديگر شده ايد. دنيايی كه اگر داخل آن شديد آنقدر زيبا و پر از هیجان است كه تمامی ترس تان از بينن رفته و چنان با آن يكرنگ ميشويد كه دقايق را گم ميكنيد، تنها چيزی كه در اعماق می شنويد، سكوت است صدای نفسهايتان بلندتر از همه چيز است كه ميشنويد و به نهایت آرامش خواهید رسید، وقتی توانایی این رو دارید که میان هزاران ماهی رنگارنگ و زیبا شنا کنید از نزدیک ستاره های دریایی رو بینید لاک پشتهای دریایی رو نوازش کنید کنار موجودات دریا غواصی کنید داخل کشتی های غول پیکر غرق شده شوید وارد اتاق کاپیتان بشید و از وسایلی که آنجاست دیدن کنید، دنبال اشیاء گم شده بگردید و هزاران شگفتی و جذابیت دیگه که هر کدام دنیایی است و هیجان زیادی دارد و باید شخصا تجربه کرد.

اگر خواهان یک تفریح بینظیر و به یاد ماندنی هستید، اگر در بازار کار فعلی به دنبال شغلی پر در آمد پر هیجان و جذاب هستید یا برای مهاجرت به دنبال یک تخصص خوب هستید می توانید با شرکت در دوره های آموزش غواصی در هر یک از مقاطع مبتدی، حرفه ای و مربیگری بدان دست پیدا کنید. در این دوره ها ما از پایه تا مربیگری همراه شما هستیم.

"شگفتیها را کاوش و کاوش نشده ها را اکتشاف کنید"